Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cezaryn: Wypadek autobusu na drodze nr 17. Są ranni

Utworzony przez lbn, 20 stycznia 2013 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Jechałam tym autobusem, straszne przeżycie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety ale kierowca zmarl z tego co wiem nie odzyskujac przytomnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca zmarł [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
[*]
Niech Biedaczek spoczywa w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] Wyrazy współczucia dla dzieci i żony ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich ; uczestniczyłam w tym wypadku i bardzo dziękuję za pomoc i okazane serce policji,straży pożarnej,dyrekcji szkoły w Skrudkach oraz młodym ludziom ,którzy jako pierwsi zatrzymali się aby udzielić nam pomocy.Organizacja tych wszystkich osób była na medal (zapewniono nam ciepły namiot,herbatę a w szkole posiłek i gorące napoje).Wszystkim jeszcze raz bardzo dziękuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety kierowca zmarł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Jarek, kierowca, nie żyje. Postarał się jednak, żeby pasażerowie przeżyli... Wyrazy współczucia dla rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również byłam uczestniczka wypadku, i puławska policja była przemiła i pomocna, natomiast policjanci młodzi z ryk- ta postawa pozostawia wiele do życzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...